A+ R A-

جشن نیکوکاری فرصتی ارزشمند برای کمک به نیازمندان است

جشن نیکوکاری فرصتی ارزشمند برای کمک به نیازمندان استدکتر قاسم جعفری رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی گفت: جشن نیکوکاری فرصتی ارزشمند برای کمک به نیازمندان است.

به گزارش بجنا؛ قاسم جعفری عصر امروز با حضور در پایگاه جشن احسان و نیکوکاری و اختصاص هدیه خود برای کمک به نیازمندان ضمن دعوت عموم مردم نوع‌دوست برای شرکت در جشن نیکوکاری، گفت: از مردم استان انتظار می‌رود تا از قافله جشن نیکوکاری عقب نمانند.

وی با برشمردن مصادیق احسان و نیکوکاری، خاطرنشان کرد: به طور حتم دستگیری از نیازمندان یکی از مهم‌ترین اقدامات ارزشمند بوده که خیر زیادی برای نیکوکاران دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی، کمک به محرومان و نیازمندان جامعه را باعث رفع محرومیت نیازمندان جامعه برشمرد.

جعفری با اشاره به اینکه اخلاص در عمل و دلجویی از اقشار محروم و به ویژه ایتام از زمره اعمالی است که در کنار دستگیری از نیازمندان در دین مبین اسلام توصیه شده است از عموم مردم نوع‌دوست استان خراسان شمالی دعوت کرد تا در این امر خیر سهیم باشند.

کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی هزار و 100 پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی در راستای جشن احسان و نیکوکاری برپا کرده است. این پایگاه‌ها در 650 پایگاه در مدارس، 135 مورد در مساجد و 98 پایگاه در سطح فروشگاه‌ها و همچنین بقیه در سطح روستاهای خراسان شمالی استقرار یافته‌اند.

همچنین برای کمک به جشن نیکوکاری شماره حساب 14005080040 بانک مسکن برای آن دسته از نیکوکارانی که موفق نشده‌اند تا از طریق پایگاه‌ها کمک خود را اهدا کنند، به همین منظور اختصاص یافته است تا کمک‌های خود را به این شماره حساب واریز نمایند./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
273
186
1416368
چهارشنبه، 06 بهمن 1400

گالری تصاویر

No result...