A+ R A-

پایگاه خبری راه شلمچه؛رئیسی برای انتخابات 1400 می آید.

نماینده ادوار مجلس:

رئیسی برای انتخابات 1400 می‌آید.

عضو شورای مرکزی و سخنگوی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی: نیروهای انقلاب از تخریب یکدیگر به روشی شدیدا باید پرهیز کنند. کار ناپخته ای که در باره دکتر سعید محمد رخ داد اصلا مورد انتظار نبود.پایگاه خبری راه شلمچه؛رئیسی برای انتخابات 1400 می آید.

 

دکتر قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در دوره نهم مجلس شورای با ارسال یادداشتی به پایگاه خبری راه شلمچه با عنوان "چند نکته انتخاباتی" نوشت: از مجموع وقایع اتفاقیه و کنش های انتخاباتی این اطمینان حاصل می شود یا به قول طلبه ها ظن متآخم به یقین ایجاد می شود که آقای رییسی به دلیل درخواست عمومی وارد کارزار انتخابات خواهد شد.

خبرهای موثق هست که بسیاری از عزیزان جبهه انقلاب موفقیت ایشان را موفقیت خود می دانند و با ورود ایشان نه تنها شخصا در صحنه نمی مانند بلکه از یاری و همراهی ایشان دریغ نخواهند کرد.

 تمام تلاش دشمنان و نیروهای همسوی داخلی آنان بر آن است که میزان مشارکت کاهش یابد و مشروعیت نظام به نوعی زیر سوال برود.
 
با همه توان مندی های بالفعل و بالقوه مجلس یازدهم مهر حضور حد اقلی که بر پیشانی دارد متاسفانه ضریب نفوذ آن را به چالش کشیده است . دلسوزان نظام و انقلاب و کشور در هر سطحی و قشری باید تلاش کنند این مورد برای ریاست جمهوری اتفاق نیفتد.

 ایجاد شبکه های اثر گذار و کمپین های دعوت و خلق گفتمان های اثر گذار در تشویق مردم برای شرکت در انتخابات با روش های هنری و ابتکاری بسیار مهم است.

 نیروهای انقلابی باید تلاش کنند بیشتر از بقیه زبان حال و مقاال مردم باشند و در عین مواسات گفتمان و نظر درست را نیز تبلیغ کنند . حل مشکلات معیشتی و محو مفاسد اقتصادی عزمی جدی برنامه ای قوی و انسان هایی سالم و پرکار و عالم می طلبد.

 مردم نیاز به روشنگری دارند .برای مثال وقتی رهبری می فرمایند اختیارات رییس جمهور با سایر قوا قابل قیاس نیست یک نمونه همین قضیه سریال گاندو که رییس جمهور و هیات دولت با فشار و تحکم موجب کات شدن ناگهانی آن شدند

مردم باید بدانند ۴ یا ۸ سال سرنوشت مملکتی هشتتاد میلیونی را به دست چه کسانی می سپارند . بنده فکر می کنم بچه های انقلاب باید مسوولان صدا و سیما را قانع کنند که در این قضیه ابهت نظام اسلامی از سوی غرب باوران به چالش کشیده شد و باید قبل از انتخابات پخش سریال از سر گرفته شود.

طرف های اروپایی و امریکایی قطعا برای تزریق نفس مصنوعی و دوپینگ نیروهای طرفدار خود باغ سبزهایی نشان خواهند داد و دریچه هایی از تزریق های مالی و امثال ان را می گشایند پس باید شدیدا به هوش بود . ظاهرا آن ها رشوه هایی چون آزاد کردن یک میلیارد دلار از منابع مالی ایران در قبال تحویل مجدد  ذخیره اورانیوم و متوقف کردن غنی سازی  ۲۰ درصدی را مطرح کرده اند و مسوولان دولتی هم از قبول چنین تحقیری بدشان نمی آید.

پدیده رسانه ای جدید تحت عنوان " کلاب هاوس " دو کارکرد برای جبهه مقابل خاکریز انقلاب دارد

1- تبلیع و بیان بی محابای هر آنچه می خواهند بگویند.

 ۲- مظلوم نمایی مبنی بر این که ما رسانه نداریم.با همین روش در حال ایجاد پویش نخبگانی در سمپاتی خود هستند.

دولت مردان یازدهم این روزها به نوع هیستریکی فریاد می زنند که اگر ما نبودیم کشور نابود شده بود. زیر فصل هفتم سازمان ملل بودیم و ما نجات دادیم و .. واقعیت این است که هیچکدام از این ادعاها صرف نظر از حقیقت نبودن تمام واقعیت نیست.
به عبارتی در این ادبیات اصلی ترین عنصر تحریف در قالب های مختلف شکل گرفته است . تحریفی که رهبر انقلاب فرمود از تحریم خطرناکتر است.
باید پرسید چه چیزی کسی مثل وزیر محترم خارجه را اینگونه سراسیمه و آشفته کرده است که در پاسخ اهل رسانه که از او می پرسند چرا  آقا از شما خواست که به تور آشنایی با قدرت دفاعی کشور بروید، می‌گوید گزارش دروغ رسانه ها باعث شد یعنی با جرات ادعا می کند که کانال های دریافت خبر رهبری مخدوش و غیر صادق است !! عجیب است که هیچیک از نمایندگان مجلس انقلابی به این اظهارات سخفیف در کلاب هاوس واکنش نشان نداد.

گروهای مختلف جبهه انقلاب اعم از ائتلاف، وحدت، جبهه پایداری و غیره باید بدانند که مردم دوست دار نظام و ایستاده پای ولایت منتظر اتحاد و همراهی و همگامی قریب الوقوع آنانند. پس امیدواریم این پیام را به جد تلقی کنند و قبل از فوت مصالح و حدوث مفاسد به معالجت امر بپردازند.
 
خبر موثق است که نامه دعوت از جناب رییسی را قریب دویست و پنجاه نماینده مجلس امضا کرده اند . انتظار می رود این نمایندگان محترم از ظریفیت های قانونی برای ترویج گفتمان اثر بخش به نفع مردم و انقلاب تلاش های عملیاتی بنمایند .
 
خبرهای خوش هست که پس از امضای تفاهم نامه استراتژیک ایران و چین توافق قریب الوقوع مشابه با روسیه میخ دیگری بر تابوت تحریم ها می کوبد و چرت غرب باوران را پاره خواهد کرد. و البته در جریان انتخابات هم چه بسا اثرات مثبتی داشته باشد.
نیروهای انقلاب از تخریب یکدیگر به روشی شدیدا باید پرهیز کنند. کار ناپخته ای که در باره دکتر سعید محمد رخ داد اصلا مورد انتظار نبود.
 
و..

 

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
58
144
1466572
پنج شنبه، 20 مرداد 1401

گالری تصاویر

No result...