A+ R A-

خبرگزاری فارس؛مقایسه 2 رئیس‌جمهور در قبال ماجرای بنزینی/ از خنده روحانی تا دغدغه رئیسی1400/08/16

سخنگوی کانون دانشگاهیان با اشاره ماجرای هک کردن جایگاه‌های سوخت گفت: در مدیریت این ماجرا هم صدا و سیما و هم دولت سیزدهم برعکس دولت تدبیر و امید، خوب عمل کردند.خبرگزاری فارس؛مقایسه 2 رئیس‌جمهور در قبال ماجرای بنزینی/ از خنده روحانی تا دغدغه رئیسی1400/08/16

 

قاسم جعفری سخنگوی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره ماجرای هک کردن سیستم سوخت رسانی کشور گفت: صهیونیست‌ها و اذناب منطقه‌ای آنها دنبال این بودند که فتنه حامل‌های انرژی را یک بار دیگر در این کشور دامن بزنند و آتش آشوب های اجتماعی را فروزان کنند اما الحمدالله این بار ۲ اتفاق بزرگ اتفاق افتاد که بسیار اهمیت دارد.

وی افزود: اتفاق بزرگ اول این بود که صدا و سیمای جمهوری اسلامی در اصل ماجرا بسیار خوب وارد شد و واقعیت‌ها را هم با سرعت و هم با دقت منتشر کرد به طوری که مرجع اصلی واقعیت میدانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی و رسانه ملی شد و این می تواند اعتماد عمومی به رسانه عمومی و رسانه ملی را تقویت کند و ما به عنوان کانون دانشگاهیاناز این اقدام تجلیل می‌کنیم.

جعفری تاکید کرد: امیدواریم که مدیریت جدید صدا و سیما در این مسیر گام‌های مستحکم تر و حکیمانه تری را با هنرمندی و درایت و با توجه به مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی بردارد.

 سخنگوی کانون دانشگاهیان ایران اسلامی اضافه کرد: نکته دوم هم که باید به آن اشاره کنیم عملکرد و مدیریت قابل تقدیر مدیران اجرایی، دست اندرکاران و دولت در این زمینه است و اگر آن رابا سال ۹۸ مقایسه کنیم می بینیم در ماجرای بنزینی که در سال ۹۸ پیش آمد متاسفانه نیروهای اجرایی و مدیران بد عمل کردند. یادم هست که شخص اول اجرائی کشور بعد از مدتی گفت من هم مثل بقیه روز جمعه متوجه شدم! که چه اتفاقی افتاده و لحن خنده وی در زمان بیان این جمله، در جامعه بازتاب بسیار منفی را داشت.

جعفری تاکید کرد: اما در ماجرای بنزینی امسال آقای رئیسی رئیس جمهور خودش در همان ساعات و روز اول به یکی از پمپ بنزین‌ها رفت، یعنی در متن حادثه قرار گرفت تا از نزدیک هم ماجرا را ببیند و همین که به مردم آرامش بدهد که در کنار مردم است. مدیران اجرایی هم مدیریت بسیار خوبی را در مجموع اعمال کردند و توانستند در کمترین فرصت سیستم  پمپ بنزین ها و همه جایگاه‌ها را به مدار برگردانند که این اثر خوبی داشت.

این استاد دانشگاه گفت: ما فراموش نمی‌کنیم در انگلیس به خاطر کمبود راننده تانکر حامل سوخت، مشکلاتی را پیدا کردند اما دیدیم این کشور چگونه عمل کرد.

جعفری گفت: کانون دانشگاهیان ایران اسلامی از مدیریت خوب دولت جمهوری اسلامی تقدیر می‌کند و امیدواریم در آینده ما چنین ماجراهایی را برای مردم ما نداشته باشیم و اگر هم حوادثی پیش آمد انتظار داریم که مدیریت بحران از این هم کامل تر و بهتر مسائل را اداره کند.

انتهای پیام/

 

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
422
463
1493101
دوشنبه، 14 آذر 1401

گالری تصاویر

No result...