A+ R A-

دخالت‌های بان کی مون ناشی از موضع‌گیری‌های نرم برخی‌ در کشور است

دخالت‌های بان کی مون ناشی از موضع‌گیری‌های نرم برخی‌ در کشور استنماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه طی تذکری نسبت به موضع‌گیری‌های نرمی که زمینه‌ دخالت‌های بین‌المللی را در کشور فراهم می‌کند، تذکر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی طی تذکری در جلسه علنی امروز مجلس با استناد به اصل هشتم قانون اساسی اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر مقامات دولتی مهمترین دلیل برخی تذکرات نمایندگان است.

وی با اشاره به اینکه بحث فرهنگ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان یک دغدغه مطرح شده است، افزود: شاهدیم که رئیس جمهور به صراحت اعلام می‌کند که امر فرهنگ تنها در اختیار دولت نیست و بقیه نهادها نیز باید به صورت جدی وارد این مسئله شوند.

نماینده مردم بجنورد با اشاره به مذاکرات هسته‌ای بین ایران و کشورهای 5+1 ادامه داد: اگر تیم مذاکره‌کننده تنها موضع‌گیری‌های دولت دهم را ملامت می‌کند و آن را زمینه‌ساز بحران می‌خواند، چرا ما امروز شاهد تأثیرگذاری این زبان نرم نیستیم.

جعفری گفت: ما به یاد نداریم که دبیر کل سازمان ملل متحد اینگونه و با دخالت در امور داخلی کشورمان برای بحث حقوق بشر وارد شده باشد.

وی افزود: ما از تیم مذاکره‌کننده حمایت می‌کنیم اما به نظرم باید زیرکی و کیاست را داشته باشیم و بتوانیم قاطعانه از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم./

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
142
159
1578542
شنبه، 01 مهر 1402

گالری تصاویر

No result...