A+ R A-

بیانیه دکتر قاسم جعفری،مسئول ستاد مردمی آیت الله رئیسی در استان خراسان شمالی به مناسبت سالروز رحلت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران،حضرت امام خمینی (ره)

دکتر قاسم جعفری :

"انتخاب درست،راه استمرار اهداف انقلاب و ایجاد گشایش در امر معیشت و معنویت"

بیانیه دکتر قاسم جعفری،مسئول ستاد مردمی آیت الله رئیسی در استان خراسان شمالی به مناسبت سالروز رحلت بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران،حضرت امام خمینی (ره)

  

بسمه تعالی

سال ها می گذرد حادثه ها در پیش است

انتظار فرج از نیمه خرداد کشم 

 

۱۴خرداد یاد آور سفر آسمانی بزرگ مردی است که در سایه دست یاری حق تعالی و همراهی امتی نجیب  جهان دنیا زده را در تلاطم افکند و مومنان الهی را به ساحل آرامش و معنویت رهنمون شد

انقلابی را رهبری کرد که هدفش برپایی بزرگترین و دلنشین ترین آرزوی اولیاء الله بود . عدالت و قسط ، رفع تبعیض های ناروا ، حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش ، ایجاد فرصت های رشد و شکوفایی برای طبقات پایین اقتصادی ، نفی اشرافیت و حاکمیت سلوک حکمرانی علوی و ..

اینک بر هیچ ناظر منصفی پوشیده نیست که بسیاری از این آرزوهای رویایی به بار نشسته است و بخشی نیز با کمال تاسف اسیر خواسته های شیطانی نا اهلان و نا محرمان نفوذ کرده در این انقلاب شده است . سکاندار حکیم کشتی شناور انقلاب در اقیانوس مواج سال های پس از امام خمینی ره با همه اراده و قدرت ناشی از ایمان و طمأنینه اصل نظام را به گونه احسان بر انگیز مراقبت و حراست کرده است تا جایی که تحقق عملی شعار " خامنه ای خمینی دیگر است " بر همگان روشن تر از حضور خورشید در آسمان صاف تموز است . اما یادمان باشد که عشوه گری ها و تدلیس نانجیبان و مسلحان به سلاح تحریف با پشتیبانی تحریم لشگر استکبار و جنود قارونی شیطان در این سال هر بار به گونه رخ نموده و می نماید اما هدف شوم و نهایی آن سر بزیری ملت عزیز و به یغما بردن ثمره شیرین "استقلال آزادی جمهوری " است . شیطان بزرگ و اذناب داخلی و خارجی و عوامل پیدا و پنهان اینک خوب فهمیده اند که این بار تغییر مسیر از طریق سوق دادن مردم مومن و بصیر به انتخاب نادرست  و مصداق های ظاهر الصلاحی که پنهانی در خدمت اجرای اوامر آنند قدری صعب و ناشدنی است و لذا می خواهند با شبهه افکنی و یاس پراکنی نرخ مشارکت در انتخابات را بکاهند و آنگاه با دمیدن روح اختلاف و نزاع داخلی ضربه نهایی را بزنند . اینک در آستانه ساگرد رحلت جانگداز آن  امام راحل عظیم الشان در راستای مسوولیت عقلانی شهروندی ، ادای وظیفه شرعی و به الهام از حکمت " حب الوطن من الایمان " ، صیانت از میراث جاودان #امام(ره)، عمل به وصیت  شهیدان و پاسداری از ثمره خون آن پاکان و به تعبیر سردار دل ها و #شهید_قدس حاج #قاسم_سلیمانی (ره) امتثال اوامر ولی فقیه حاضر در میدان را مشارکت حداکثری و انتخاب احسن و اصلح حضرت #آیت_الله_رئیسی می دانیم .بر کسی پوشیده نیست که بی تدبیری سست عنصری و دل سپردن به بیگانگان در این سالها موجب  چه مصیبت ها و مضیقه هایی بویژه برای اقشار پایین دست اقتصادی و ولی نعمت های اصلی نظام به وجود آورده است اما به لطف خداوندگار و حرکت مومنانه سیل شما خوبان در سایه همراهی و همدلی و اتحاد اقوام و مذاهب و اصناف و اقشار ملت ، این انتخاب درست در اوان ابتدایی #گام_دوم_انقلاب  راه استمرار اهداف بین المللی،ملی و استانی انقلاب و نظام شکوهمند اسلامی و ایجاد گشایش در امر معیشت و معنویت مردم را در این برهه از زمان تضمین خواهد کرد . ما مطمئنیم به همان اندازه که دوستان اسلام ، مردم و ایران عزیز از این انتخاب خوشحالند دشمنان ریز و درشت و یاران و همراهان اردوگاه ابلیسیان و مفسدان اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی برآشفته و نگرانند .

 پس وعده ما در یک اقدام عملی برای تجدید میثاق با روح بلند امام (ره) و شهیدان ،  ۲۸ خرداد پای صندوق های رای

 

                   قاسم جعفری/ ۱۴۰۰.۳.۱۳

مسئول استانی ستاد مردمی حامیان آیت الله رییسی در خراسان شمالی.

 ______________________________________

 با مردم تا اوج"

کانال اطلاع رسانی و بیان دیدگاه های آزاده سرافراز، #دکتر_قاسم_جعفری،نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی،معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی ...

 

https://t.me/bamardomtaouj‌

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
19
300
1399017
پنج شنبه، 11 آذر 1400

گالری تصاویر

No result...